Zpracování plechu nás baví.


Nabízíme široké možnosti CNC zpracování plechu, a to díky kombinaci konvenčního vysekávání, tváření, ohraňování a lisování. Zajistíme pro vás i navařování dílců a povrchové úpravy - od eloxování až po práškové lakování.

Jsme připraveni komplexně zajistit výrobu z veškerých plochých kovových materiálů - ocelových, pozinkovaných, nerezových nebo hliníkových plechů. Nezalekneme se náročných požadavků na kvalitu, procesní podporu či dokumentaci.

Naším cílem je podpořit zákazníka ve všech fázích výrobního cyklu. Poradíme si i s návrhem nových dílů a tvorbou výkresové dokumentace a modelů, včetně případného měření na přesných měřících strojích a 3D skeneru.

od 0,5 do 3-4 mm

Tloušťka zpracovávaného plechu
v závislosti na materiálu

4000 x 1300 mm

Maximální rozměry dílu

3230 mm

Maximální délka ohybu


CNC vysekávání
CNC děrování
CNC tváření


Výseková centra:
TRUMPF TruPunch 3000 - kuličkový stůl
TRUMPF TruPunch 3000 - kartáčový stůl

Pro přesné dělení plechu využíváme technologií CNC vysekávání, CNC vystřihování a CNC děrování, přičemž oproti vypalování laserem dosahujeme výrazně vyšší rychlosti výroby.

S využitím specializovaných nástrojů dokážeme také tvarové opracování plechu - např. tváření závitů a závitových krčků, tvarové prolisy, lisování vyztužovacích žlábků nebo větracích žeber. Mimo to je možné ražení, popisování a jiné specifické činnosti.

CNC ohýbání
CNC ohraňování


Ohraňovací lisy:
TRUMPF TruBend 5170
TRUMPF TruBend 7032

Naše CNC ohýbačky zvládají obě hlavní technologie ohybu plechu - volné ohýbání i ohýbání ražením. Kromě toho umožňují falcování, tedy přitisknutí okraje plechu, a nalisování komponent, např. lisovacích matic.

Díky tomu dokážeme zajistit produkci širokého spektra plechových výrobků, od jednoduchých profilů až po složité krabice.Svařování MIG / MAG
Zámečnická dílna


Ačkoliv svařování jako takové není naší hlavní specializací, v rámci zakázek na výrobu plechových dílů pro vás zajistíme navařování komponent nebo kompletaci jednoduchých sestav.

Dále disponujeme standardně vybavenou zámečnickou dílnou, kde umíme zajistit přípravné činnosti, výrobu komponent a jiné běžné zámečnické činnosti.

Lakování a jiné
povrchové úpravy


Výrobky z plechu běžně opatřujeme povrchovými úpravami, aby k zákazníkovi mířil finální produkt.

Díky našim stabilním prověřeným partnerům pro vás zařídíme práškové lakování, eloxování, žárové zinkování, ale i jiné povrchové úpravy dle požadavků.


Vidíte prostor pro spolupráci?