8 let na trhu.
5 000 000 dílů.

Už od roku 2016 dodáváme plechové díly do významných podniků působících v regionu, především z oblasti strojírenského průmyslu a stavebnictví.

Dodali jsme díly z plechu mimo jiné pro:

Naše počátky sahají do roku 2016, kdy jsme navázali úzkou spolupráci se světovým lídrem v oboru výtahů a eskalátorů - společností KONE. Toto partnerství nás provází dodnes a zároveň položilo pevné základy pro náš robustní systém řízení kvality a plnění těch nejpřísnějších požadavků na preciznost a procesní podporu.

Následující roky byly spojeny s rychlým růstem společnosti, rozšiřováním technologií, včetně otevření svařovny, a navyšováním stávajících kapacit. Tato úspěšná perioda byla bohužel postupem času narušena majetko-právními spory mezi společníky mateřské společnosti. Ačkoliv měla tato situace dopad na finanční stav celé skupiny, ve 4MEXu jsme po celou dobu spolehlivě udržovali výrobu plechových dílů pro naše zákazníky, bez jediné nucené odstávky a vlivu na kvalitu.

Od roku 2023 je celá skupina, jíž je 4MEX součástí, konsolidována pod jediným majitelem. Pro 4MEX se tím otevřela nová kapitola, do které vstupuje posílen a připraven na nové výzvy.

Vidíte prostor pro spolupráci?