CO NABÍZÍME?

Technologie v naší výrobě:

Naše technologie umožňují široké možnosti CNC zpracování plechu díky kombinaci CNC vysekávání, tváření, ohraňování a lisování. Zajistíme pro vás i svařování a povrchové úpravy.

8 let na trhu.
5 000 000 dílů.

Už od roku 2016 dodáváme plechové díly do významných podniků působících v regionu, především z oblasti strojírenského průmyslu a stavebnictví.

Náš příběh je od počátku spjat se společností KONE, světovým lídrem v oboru výtahů a eskalátorů. I díky tomuto partnerství máme zaveden robustní systém řízení jakosti a plníme přísné požadavky na kvalitu a procesní podporu.


VÍCE O 4MEXU KONTAKTUJTE NÁS

Od jednorázových zakázek až po sériovou výrobu.


Ve 4MEXu nabízíme řešení na míru. Základem naší výroby jsou velké série, které doplňujeme zakázkovými projekty. Naši technologové jsou připraveni vás provést procesem prototypování nového výrobku a následně zajistit výrobu plechových dílů na klíč.


Na prvním místě kvalita a termíny.


Jsme dlouholetým dodavatelem do společností, v jejichž odvětví jsou zvýšené nároky na bezpečnost, přesnost a kvalitu. Tomu přizpůsobujeme naše procesy a prostředí. Dbáme na domluvené termíny, jsme kompatibilní s just-in-time přístupem.

Vidíte prostor pro spolupráci?


Vize 4MEXu pro rok 2024


V minulém roce jsme definitivně uzavřeli kapitolu dlouholetých majetkových sporů v naší mateřské společnosti, které dopadaly i na naše fungování. Do roku 2024 vstupujeme posíleni, s jediným majitelem a jasnou vizí budoucího rozvoje.


VÍCE O NÁS